Prezi

Prezi – prezentacja oparta na modelu chmury. Oprogramowanie umożliwia tworzenie i przedstawianie prezentacji na tzw. wirtualnym płótnie.

 

Przejście na stronę programu

Przewodnik po prezi
Opis krok po kroku jak wykonać prezentację w prezi
prezi.pdf
Adobe Acrobat Document 2.7 MB

Slid.es

Slid.es to narzędzie online do tworzenia prezentacji, nie wymaga dodatkowego oprogramowania na komputerze. Po utworzeniu konta w wersji bezpłatnej dysponujemy przestrzenią 250MB i tym samym wszystkie nasze prezentacje są publiczne. Podczas tworzenia prezentacji mamy wpływ na tło, rodzaj i rozmiar czcionki oraz wiele innych elementów. Gotową prezentację można umieścić na blogu lub stronie internetowej.

 

Przejście na stronę programu.

Visme

Visme - bezpłatny program online (wymaga rejestracji), w którym można stworzyć interaktywną prezentację i inne treści wizualne (banner, infografikę). Przy tworzeniu prezentacji do dyspozycji jest wiele narzędzi (wybór tła, kształt tekstu, wstawianie filmu, muzyki, różnych kształtów), które dodatkowo można wzbogacić animacją. Utworzoną prezentację można umieścić na stronie www lub blogu.

 

Przejście na stronę programu

Slideboom

Slideboom pozwala udostępniać prezentację z poziomu witryny w każdym miejscu. SlideBoom odtwarza animacje zastosowane w prezentacji.

 

Przejście na stronę programu

Vcasmo

Vcasmo – prezentacje bezpośrednio na stronie internetowej lub blogu. Serwis umożliwia także jednoczesne pokazywanie video i prezentacji multimedialnej.

 

Przejście na stronę programu

SlideShare

 

SlideShare jest największą na świecie społecznością udostępniania prezentacji. Umieszczamy tam swoje prezentacje i udostępniamy bezpośrednio na blogach, Twitterze, Facebooku czy LinkedIn.

Przejście na stronę programu

PowerShow

 

PowerShow umożliwia przeglądanie i udostępnianie prezentacji PowerPoint w Internecie w komplecie z: audio, wideo, muzyką, animacjami, efektami przejścia, hiperłączami.

Przejście na stronę programu

SlidePlayer

SlidePlayer to program (w języku polskim), który umożliwia publikowanie swoich prezentacji i dzielenie się nimi z dowolnym gronem osób. Po publikacji prezentacji na SlidePlayer wystarczy podzielić się linkiem do niej ze swoimi znajomymi, aby oni mogli odtworzyć ją w swojej przeglądarce. Do obejrzenia prezentacji nie trzeba mieć PowerPoint, ani innego dodatkowego oprogramowania.

 

 Oto 3 kroki do publikacji swojej prezentacji:

 

  • Krok 1. Zaloguj się za pomocą jednej z dostępnych sieci społecznościowych.
  • Krok 2. Załaduj swoją prezentację
  • Krok 3. Podziel się linkiem używając przycisku sieci społecznościowej lub wyślij bezpośredni link.

Przejście na stronę programu

Emaze

Emaze to świetny i niesamowicie intuicyjny program do zrobienia efektownej, dynamicznej prezentacji online. Jak piszą jego twórcy można to wykonać w kilka minut "amazing presentation in minutes" i ... mają rację. Dodatkowym atutem programu jest możliwość importowania swoich prezentacji PPT i osadzenie ich w jednym z wielu szablonów, proponowanych przez program.

 

Przejście na stronę programu

Powered by emaze

SlideServe

SlideServe to program umożliwiający przesyłanie i udostępnianie prezentacji wykonanych w ppt, pps, pptx, ppsx, pot, potx, po utworzeniu konta (darmowego).


Przejście na stronę programu