Funnywow

Program umożliwia tworzenie zabawnych zdjęć

 

Przejście na stronę programu


Fotofunia

PhotoFunia jest internetowym narzędziem do edycji zdjęć, które umożliwia świetną zabawę ze zdjęciami. Wystarczy przesłać dowolne zdjęcie i po prostu czekać na efekt: można umieścić twarz na billboardzie, znaczku lub w zabawnej ramce, można zostać Mona Lisą lub kulturystą.

  1. Wybierz efekt
  2. Prześlij swoje zdjęcie
  3. Pobierz zabawny fotomontaż!

Przejście na stronę programu

EasyMoza

EasyMoza jest internetowym programem, za pomocą którego można łatwo stworzyć własną mozaikę zdjęć. Jeśli utworzona mozaika Cię satysfakcjonuje, możesz ją zapisać na swoim komputerze lub ją wydrukować.

 

Przejście na stronę programu

TripWow

 

TripWow to bezpłatna aplikacja, która pozwala szybko, łatwo i atrakcyjnie zaprezentować swoje zdjęcia z podróży, wakacji, wycieczki … i dodatkowo wzbogacić je podkładem muzycznym.

 

Przejście na stronę programu

Picturetrail

 

PictureTrail umożliwia udostępnianie zdjęć, tworzenie ciekawych pokazów slajdów, ale na jednym darmowym koncie można umieścić 36 zdjęć. Do albumu można dodać muzykę.

Przejście na stronę programu

ThingLink

 

 

ThingLink – zdjęcia ożywają dzięki dodaniu muzyki, wideo, tekstu, obrazów i wielu innych dodatków. ThingLink pomaga przedstawić treść, którą zawiera obraz. W połączeniu z adresem URL wybranego portalu informacyjnego ujawniają się różnorodne treści. Informacje, filmy, zdjęcia pokazują się za każdym razem, gdy widz porusza myszką nad obrazem.

 

Przejście na stronę programu

FotoFaceFun

FotoFaceFun to prosty program do tworzenia wyjątkowych efektów fotograficznych online. W ramach pracy z programem można: 

  • uzyskać ciekawe efekty fotograficzne,
  • umieścić zdjęcie w ciekawej ramce,
  • skorzystać z wielu filtrów,
  • kadrować, ozdabiać, przerabiać zdjęcie,
  • przycinać zdjęcie,
  • stworzyć banery ze swoim zdjęciem,
  • uzyskać awatary.

Przejście na stronę programu

 

Kizoa

Kizoa to program, który umożliwia atrakcyjne pokazy zdjęć wzbogacone dodatkowymi efektami: animacjami, muzyką i tekstem.

 

Przejście na stronę programu

 

Phrase.it

Phrase.it to bardzo prosty w obsłudze program, który pozwala umieszczać teksty na zdjęciach w różnych kształtach dymków i w konsekwancji tworzyć własne komiksy. Jego zaletą jest brak konieczności rejestrowania się. 

 

Przejście na stronę programu